خدمات کلینیک دکتر فتاحی

داوطلبین جراحی زیبایی سینه ، شکم و پهلوها ویژه

مراجعین گرامی لطفا با دقت مطالب زیر را مطالعه و ما را از ارائه پیشنهادات ارزنده خود بهره مند سازید .

نکات قابل توجه برای کسانی که داوطلب جراحی زیبایی سینه ، شکم و پهلوها هستند ؟

 

مقایسه نکنید :

توضیح : خودتان را با هیچ کس مقایسه نکنید زیرا شما منحصر به فرد هستید و طبیعتا نتیجه عمل شما نیز منحصر به فرد خواهد بود .

 

جنس پوست و بافت سینه قابل تغییر نیست :

توضیح : در مورد سینه ها ، فرم دهی و تغییر سایز برای شما انجام خواهد شد ولی جنس پوست و بافت سینه شما تغییر نمی کند . می توان سینه های افتاده و بد فرم را بالا کشید و فرم بهتری به آن داد . می توان سایز سینه های بزرگ را کم کرد و سینه ها را کوچکتر کرد . همچنین می توان برای افزایش سایز سینه ها از پروتز استفاده نمود ولی نمی توان جنس پوست و بافت شما را عوض کرد .

 

آنچه قابل تغییر است مقدار چربی و پوست و تا حدی ترمیم عضلات است :

توضیح : در مورد شکم و پهلو توجه داشته باشید ، آنچه قابل تغییر است ، مقدار چربی و پوست و تا حدی ترمیم عضلات است . اندازه حفره شکم ، احشاء ، فرم اسکلت و عضلات شما نیز قابل تغییر است . جراح شما بعد از معاینه می تواند تا حدی پیش بینی کند که چقدر تغییر می کنید .

 

ایمنی جراحی شما در درجه اول اهمیت است :

توضیح :  آنچه در درجه اول اهمیت است ایمنی جراحی شما است . بنابراین جراح نمی تواند به شما قول دهد که چه میزان چربی از بدن شما خارج می کند ، شرایط شما ضمن جراحی تعیین کننده سرنوشت شما است .

 

حفظ حیات بافت ها :

توضیح :  توجه کنید که مسیر رگهای خونی و اعصاب محیطی در بدن موجب می گردد تا جراح بتواند هر جا را که شما دوست دارید بردارد یا برش دهد . برای حفظ حیات بافتها حفظ عروق خونی واجب است .

 

فقط از جراح خودتان کسب اطلاع کنید :

توضیح : در مورد جراحی فقط از جراح خودتان کسب اطلاع کنید . بسیاری از مطالبی که در فضای مجازی خوانده اید ، صحت ندارد یا متناسب با شرایط شما نیست . این به شما کمک می کند که توقعات واقعی داشته باشید . توقعات غیر واقع گرایانه شما را بعد از عمل دچارسرخوردگی و افسردگی می کند .

 

خواندن 532 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 14 تیر 1397 ساعت 16:38
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…